Įkvepianti Prezidento Valdo Adamkaus biografija skatina siekti aukštesnių tikslų

7a klasės mokiniai lankėsi Valdo Adamkaus bibliotekoje – muziejuje. Dėkojame Jokūbo tėčiui, šios bibliotekos – muziejaus vadovui Arūnui Antanaičiui už įdomią ir įkvepiančią edukaciją „Lietuvių išeivijos istorija. Valdo Adamkaus biografija“.
Mokiniai susipažino su prezidento Valdo Adamkaus įvairiausių nuotykių pilna vaikyste ir mokykliniais metais Kaune; sudėtingą dipuko gyvenimą; įsitvirtinimo ir aukštų įvertinimų pelniusią Valdo Adamkaus aplinkosaugininko veiklą Čikagoje; sėkmingą, bet nelengvą prezidentavimo laikotarpį Lietuvoje.
Valdas Adamkus visą gyvenimą buvo aktyvus sportininkas: puikus bėgikas, golfo žaidėjas; visą gyvenimą liko ištikimas aplinkosaugos problemoms. Tad neatsitiktinai Valdo Adamkaus biblioteka – muziejus Prezidento Valdo Adamkaus ir jo seno bičiulio aplinkosaugininko Gabrieliaus Gedvilo iniciatyva yra įsteigusi premiją už nuopelnus apsaugant ir atstatant gamtinę aplinką Lietuvoje ir jos kaimynystėje. Ši premija kviečia gyventi darnoje su mus supančia gamta, kovoti už jos išlikimą. Kas žino, gal ir mūsų mokinių tarpe yra šios premijos būsimieji laimėtojai?

7a klasės auklėtoja Lina Baliukevičienė