Nuotolinis mokymas(is)

Gimnazijoje ugdymo procesui ir informacijos pateikimui optimizuoti naudojama MS Office 365 platforma, nuotolinis mokymas organizuojamas per MS Teams. Prisijungimo ir naudojimo instrukcijas rasite svetainės puslapyje Microsoft Office 365 aplinkos naudojimas

Gimnazijoje įrengta belaidė interneto prieiga (WIFI) pagal Nacionalinės švietimo agentūros įgyvendinamą projektą Saugios elektroninės erdvės vaikams kūrimas. Internetas veikia gimnazijos teritorijoje, juo nemokamai gali naudotis visi „Vyturio“ gimnazijos mokiniai ir darbuotojai pagal individualius autorizuotus prisijungimus.

Nuo 2021 m. rugsėjo mėnesio ugdymas gimnazijoje vyksta kontaktiniu būdu, laikantis saugumo reikalavimų.

Gimnazijos mokinių, esančių saviizoliacijoje, ugdymo organizavimas:

1. Organizuojamas nuotolinis mokymas asinchroniniu būdu per MS Teams, užduotis mokiniai atlieka savarankiškai.
  2. Mokytojai gali per Teams nuorodą pakviesti mokinį prisijungti prie pamokos arba konsultuoti pagal poreikį.
  3. Mokinys laiku pateikia mokytojui savo darbus, dalyvauja numatytuose atsiskaitymuose ir gauna įvertinimus į el.dienyną.

Apie nurodymus mokykloms dėl Covid-19 atvejo ir elgesio algoritmus rasite gimnazijos svetainės puslapyje NURODYMAI MOKYKLOMS DĖL COVID-19 ATVEJO >>

BENDRA INFORMACIJA

• Kontaktiniai asmenys, konsultuojantys mokinius, tėvus ir mokytojus dėl nuotolinio mokymo 2021-2022 m. m.

Daugiau apie nuotolinio mokymo organizavimą 2021-2022 m. m. skaitykite Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos svetainėje „Mokykla be Covid“ https://mokyklabecovid.lt

SKAITMENINĖS MOKYMO PRIEMONĖS, MOKYMO(SI) APLINKOS IR ĮRANGA

Nuotolinio mokymo(si) infografikas