Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Paskatinimai ir apdovanojimai

Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų vadovų pasitarime „Vyturio“ gimnazijos direktorei buvo įteikta Kauno miesto mero Visvaldo Matijošaičio padėka už gerus mokinių valstybinių brandos egzaminų rezultatus 2019 metais ir Kauno miesto garsinimą.

• Gimnazijos mokytojai, apdovanoti padėkomis ir diplomais KPKC šventėje „Metų švietėjas 2019“ skaitykite >>
  • Gimnazijos mokytojai, apdovanoti padėkomis ir diplomais KPKC šventėje „Metų švietėjas 2018“ skaitykite >>

• Lietuvos Respublikos Seimo pirmininko prof. Viktoro Pranckiečio sveikinimas gimnazijai jos įkūrimo 50-mečio proga.

• Padėka Kauno „Vyturio“ gimnazijai už indėlį organizuojant Popiežiaus vizitą Kaune.

• Erasmus+ KA2 strateginės partnerystės daugiašalis projektas „Inclusion on the way to Europe“ (projekto koordinatorius – Kauno „Vyturio“ gimnazija) buvo apdovanotas ES kokybės ženklu „eTwinning Quality Label“ ir serifikatu (2018-07-24). Kokybės ženklo sertifikatus gavo ir projekte dalyvavę mokytojai.
  • Nacionalinės katalikiškų mokyklų asociacijos padėka Kauno „Vyturio“ gimnazijos bendruomenei už indėlį dalyvaujant Lietuvos katalikiškų mokyklų festivalyje Šiluvoje „Ten, kur Viešpaties dvasia, ten ir laisvė“ (2018-09-13).
  • Arkivyskupo Gintaro Grušo, Lietuvos Vyskupų Konferencijos pirmininko, padėka už dalyvavimą susitikime su Popiežiumi Pranciškumi.