Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Paskatinimai ir apdovanojimai

• Gimnazijos mokytojai, apdovanoti padėkomis ir diplomais KPKC šventėje „Metų švietėjas 2018“ skaitykite >>

• Lietuvos Respublikos Seimo pirmininko prof. Viktoro Pranckiečio sveikinimas gimnazijai jos įkūrimo 50-mečio proga.

• Padėka Kauno „Vyturio“ gimnazijai už indėlį organizuojant Popiežiaus vizitą Kaune.

• Erasmus+ KA2 strateginės partnerystės daugiašalis projektas „Inclusion on the way to Europe“ (projekto koordinatorius – Kauno „Vyturio“ gimnazija) buvo apdovanotas ES kokybės ženklu „eTwinning Quality Label“ ir serifikatu (2018-07-24). Kokybės ženklo sertifikatus gavo ir projekte dalyvavę mokytojai.
  • Nacionalinės katalikiškų mokyklų asociacijos padėka Kauno „Vyturio“ gimnazijos bendruomenei už indėlį dalyvaujant Lietuvos katalikiškų mokyklų festivalyje Šiluvoje „Ten, kur Viešpaties dvasia, ten ir laisvė“ (2018-09-13).
  • Arkivyskupo Gintaro Grušo, Lietuvos Vyskupų Konferencijos pirmininko, padėka už dalyvavimą susitikime su Popiežiumi Pranciškumi.