Respublikinė viktorina – protų mūšis „(Ne)Pasirinkimų Gatvė“

Respublikinė viktorina „(Ne)Pasirinkimų Gatvė“ – tai interaktyvus prevencinis renginys skirtas atkreipti bendrojo ugdymo mokyklų bendruomenių dėmesį į alkoholio, tabako ir kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimo problemas mokinių tarpe bei formuoti mokinių teigiamas vertybines nuostatas, stiprinant motyvaciją sveikai gyventi.
Viktorinos – protų mūšio dalyviai – visos Lietuvos bendrojo ugdymo įstaigų 7–9 klasių mokinių komandos (mokinių komandą gali sudaryti 5 mokiniai). Ugdymo įstaiga gali deleguoti tik vieną mokinių komandą. Į viktoriną – protų mūšį dalyvių komandos iš anksto registruojamos 2024 m. gegužės 1–9 d. užpildžius elektroninę registracijos formą https://protmusis.000webhostapp.com/ , kurioje svarbu pasirinkti savo ugdymo įstaigą (jei pateiktame ugdymo įstaigų sąraše nerandama ieškomos ugdymo įstaigos, vadinasi ieškoma ugdymo įstaiga jau delegavo dalyvių komandą), pateikti pilnus formoje prašomus registracijos duomenis.
2024 m. gegužės 22 d. 13 val. dalyviai nuotoliniame Zoom susitikime gaus viktorinos užduotis su brūkšniniu (QR) kodu. Klausimai mokinių komandoms pateikiami per Actionbound programą. Užduotys atliekamos ir išsiunčiamos iš savo Actionbound programos.
Kiekviena dalyvių komanda į viktoriną – protų mūšį jungiasi tik su vienu išmaniuoju telefonu, kuriame instaliuota Actionbound programa.
Dalyvių komandos, užėmę prizines vietas apdovanojami diplomais ir atminimo dovanomis, visi dalyviai gauna viktorinos – protų mūšio organizatorių e. padėkas. Mokytojams, padėjusiems pasiruošti dalyvių komandoms, bus išduodamos Kauno švietimo inovacijų centro pažymos.
Kviečiame dalyvauti!
Organizatoriai