Sausio 31 d. – Šv. Jono Bosko paskelbimo šventuoju diena

Kauno „Vyturio“ gimnazijos globėjo šventojo Jono Bosko, kunigo ir vienuolio saleziečio, paskelbimo šventuoju diena minima sausio 31 d. Ši diena mūsų gimnazijos mokiniams ir mokytojams prasidėjo Mišiomis Šv. Antano Paduviečio bažnyčioje. Mišias aukojo kardinolas Sigitas Tamkevičius, SJ. Dėkojame gerb. Kardinolui už tėvišką padrąsinimą, palaiminimą, brangų laiką kartu.

Šventasis Jonas Bosko popiežiaus Jono Pauliaus II buvo paskelbtas „Jaunimo tėvu ir mokytoju“. Šventojo žodžiai: „Laimėkite mokinio širdį, – ir galėsite daryti įtaką jam, siekdami gėrio. Padarykime, kad mes būtume jų mylimi ir mes užkariautume jų širdis. O kai turėsime jų širdis, parodę, kad patys esame geri ir teisingi, mes vesime juos ten, kur jiems reikia eiti“. Siekiame, kad šie žodžiai būtų gyvi mūsų gimnazijos bendruomenėje. Dėkojame Šv. Antano Paduviečio bažnyčios klebonui, gimnazijos kapelionui Evaldui Vitulskiui už bendrystę.

Direktorė Aleksandra Bancevičienė