Tarptautinė jaunųjų bendrovių mugė Kaune

Kovo 15-17 dienomis Kaune vyko tarptautinė jaunųjų bendrovių mugė “Expo”, kurioje dalyvavo 71 jaunoji bendrovė iš Lietuvos, Bulgarijos, Latvijos, Ispanijos ir Ukrainos. Įspūdingą renginį organizavo Lietuvos Junior Achievement ( direktorė Andželika Rusteikienė).

Pirmąją dieną aplankėme įvairias UAB įmones: Peikko Lietuva, Kaunas IN, Sneaky Box, PvCace, Kauno Baldai, Perapack, Elinta, Aconitum, Freda, Hella (farvia), Fitsout, Hollister ir… vakarėlį Ledo rūmuose. Antrąją dieną prekiavome ir pristatėme projektus vertinimo komisijai bei dalyvavome apdovanojimų ceremonijoje BLC centre.

Šiame renginyje Kauno „Vyturio“ gimnazijai atstovavo trys jaunosios bendrovės:“Gorilla Max”, “Cantare” ir ” Tinginiai”. Džiaugiamės mūsų „Vyturio“ gimnazijos jaunosiomis bendrovėmis ir gimnazistais:

• jaunoji bendrovė “Gorilla Max” (gimnazistai Tadas Stipinas, Simonas Melionas, Matas Balnanosis, Patrikas Želnys, Domantas Miliauskas) pristatė sukurtas sporto lygiagretes;
  • jaunoji bendrovė “Cantare” ( gimnazistai iš Beata Vasiliauskaitė, Eva Tendzegolskytė,  Andrė Zajankauskaitė, Kamilė Vonžodaitė, Nojus Pikutis) pristatė stalo žaidimą su 2010s hitais, 80s – 90s hitais;
  • jaunoji  bendrovė “ Tinginiai” (gimnazistai Justas Jokūbauskas, Linas Tamošiūnas, Marius Barila, Nedas Paulauskas) pristatė baltojo ir juodojo šokolado tinginių pyragaičius.

Nuoširdžiai džiaugiamės gimnazistų kūrybiškumu ir noru tobulėti! Šaunuoliai!

Ekonomikos ir verslumo mokytoja Sandra Paštuolytė