Integruota pasaulio pažinimo ir istorijos pamoka „Mes mylime Lietuvą“

Kovo 17 dieną 4a klasės mokiniai dalyvavo integruotoje pasaulio pažinimo ir istorijos pamokoje apie Lietuvos istoriją ir mums kiekvienam labai brangią Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę. Pamoką vedė istorijos mokytoja Lina Baliukevičienė ir 7a klasės mokiniai Austėja Dikinytė, Justina Danilevičiūtė, Gabrielė Meškauskaitė ir Aistis Janulevičius. Ketvirtokai suprato ir dar kartą įsitikino, kaip svarbu pažinti savo šalies istoriją, domėtis ir branginti jos dabartį, svajoti ir kurti ateitį. Pamokos metu vaikai klausėsi pasakojimo, gilino žinias, dalyvavo viktorinoje „Svarbiausi Lietuvos istorijos įvykiai“. Viktorinos nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais. Pamokos pabaigoje ketvirtokai iškirpo, o septintokai sukabino Lietuvos vėliavos spalvų širdelę. Juk visi MES MYLIME LIETUVĄ.

Dėkojame istorijos mokytojai Linai ir jos suburtai komandai už įdomią pamoką ir bendrystę.

4a klasės mokytoja Arūnė Janulevičienė