Respublikinio IT konkurso „Velykų belaukiant“ laureatai

Po Atvelykio ir po pavasario atostogų gimnaziją pasiekė džiugi žinia – respublikiniame kompiuterinių atvirukų konkurse „Velykų belaukiant“ net du mūsų gimnazijos mokinių piešiniai tapo laureatais: 1 vietą laimėjo Diana Žardinskaitė, 7c klasė, o 3 vietą laimėjo Elzė Garnionytė, 6d klasė. Didžiuojamės jūsų talentu ir džiaugiamės puikiais pasiekimais!

Visą kovo mėnesį Lietuvos mokyklų 5-7 kl. mokiniai piešė velykinius statinius ir animuotus atvirukus. Šiais metais darbų buvo itin gausu: 253 statiniai ir 51 animuotas atvirukai. Vaikų kūrinius vertino kompetentinga 10 narių vertinimo komisija, kurią sudarė IT ir dailės mokytojos.

Konkurso „Velykų belaukiant“ rezultatai paskelbti Lietuvos informatikos mokytojų asociacijos svetainėje linma.org

IT mokytoja Jolanta Leonavičienė