Dosnus „Žydintis medis 2021“

Kovo mėnesį Kauno „Vyturio“ gimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvavo respublikiniame kūrybinių darbų konkurse „Žydintis medis 2021“. Organizatoriai sulaukė net 1507 dalyvių darbų iš visų Lietuvos kampelių! Džiaugiamės mūsų pradinukų kūrybiškumu ir pasiekimais. 1a klasės mokinės Gabriela Valaitytė užėmė II vietą, o Luka Pranevičė – III vietą ( mokytoja Rita Antanavičienė).

Padėkomis už meniškas idėjas ir kūrybiškai atskleistą grožį apdovanoti net penki „Vyturio“ gimnazijos pradinukai: Gabija Montautaitė, 1a klasė, (mokytoja Rita Antanavičienė), Gabrielė Valionytė, 2a klasė, (mokytoja Arūnė Janulevičienė), Arnas Mankevičius, 2b klasė, (mokytoja Gitana Skaudienė ), Greta Steponkevičiūtė, 2c klasė, (mokytoja Rita Sadauskienė) ir Eitvydas Gervė, 3b klasė, (mokytoja Auksė Frejienė).
Sveikiname ir džiaugiamės mūsų kūrybingais mokiniais.

Pradinių klasių mokytoja Rita Antanavičienė