Tokijo olimpines žaidynes papuoš Aistės piešinys!

Sveikiname Aistę, tapusią laureate Kauno bendrojo ugdymo mokyklų 1-12 klasių mokinių kūrybinių darbų konkurse „Olimpinis tiltas tarp Lietuvos ir Japonijos“!

„Vyturio“ gimnazijos III gimn. klasės mokinės Aistės Vazgytės piešinys iškeliavo į Japoniją ir papuoš Hiracukos miesto rotušės erdves, kur bus eksponuojamas iki pat Tokijo olimpinių žaidynių pabaigos. Tai bus puiki įkvepianti dovana Lietuvos olimpiečių delegacijai nuo Kauno moksleivių. Dėkojame fizinio ugdymo mokytojai Skaidrei Daušienei, paskatinusiai Aistę dalyvauti konkurse.

Konkurse „Olimpinis tiltas tarp Lietuvos ir Japonijos“ dalyvavo beveik 300 mokinių iš 27 Kauno miesto mokyklų – nuo pirmokų iki abiturientų. Visus konkursui pateiktus darbus vertino kompetentinga ekspertų komisija. Ji atrinko 30 mokinių meniškiausių ir labiausiai atitinkančių konkurso tematiką kūrinių, kurie nuo balandžio iki pat 32-ųjų olimpinių žaidynių Japonijoje pabaigos bus eksponuojami Hiracukos miesto Rotušėje.

Konkurso tikslas – plėsti mokinių žinias apie Japoniją, Tokijuje vyksiančias 32-ąsias olimpines žaidynes ir meninėmis priemonėmis išreikšti dviejų šalių draugystę.

Kviečiame aplankyti virtualią Kauno bendrojo ugdymo mokyklų 1-12 klasių mokinių kūrybinių darbų parodą: https://www.kpkc.lt/kurybiniu-darbu-paroda-olimpinis-tiltas-tarp-lietuvos-ir-japonijos/

Informacijos šaltinis – straipsnis Kauno pedagogų kvalifikacijos centro svetainėje