Viktorina – protų mūšis „Praleidžiu progą pasityčioti!”

Sveikiname mokinių viktorinos – protų mūšio „Praleidžiu progą pasityčioti!“ 4b klasės mokinių komandos narius – Ievą Ignatavičiūtę, Nojų Mazurą ir Luką Saročką 3-4 klasių mokinių amžiaus grupėje laimėjus II vietą!
Už aktyvų dalyvavimą mokinių viktorinoje – protų mūšyje 5-8 klasių mokininių amžiaus grupėje 8b klasės mokinių komandos narėms Gytei Kolupailaitei, Mildai Ufartaitei ir Smiltei Ruzgaitei skirtos Padėkos!
Viktorina – protų mūšis „Praleidžiu progą pasityčioti!” vyko kovo 17 d., kuriame dalyvavo 47 Kauno miesto bendrojo ugdymo įstaigų 3-4 ir 5-8 klasių mokinių komandos bei prisijungė Kauno kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras ugdytinių komandos. Tai intelektuali kova, skirta atkreipti visuomenės dėmesį į patyčių problemą bei puoselėti draugiškus, pagarbius tarpusavio santykius.
Nuoširdžiai dėkingi Lietuvių gestų kalbos vertimo centras ir Kauno švietimo inovacijų centras už bendradarbiavimą.
Viktorinos organizatorės Kauno „Vyturio“ gimnazijos socialinės pedagogės Gražina Taujanskienė ir Irma Čiapaitė.