Laimėjimas konkurse „Iftorina’2022“

2022 m. sausio 29 d. Vytauto Didžiojo universiteto Informatikos fakultetas kvietė 10-12 klasių mokinius varžytis kasmetinėje matematikos ir informatikos viktorinoje „IFtorina‘22“.

Mokiniai iš visos Lietuvos, subūrę bendražygių komandas, turėjo pademonstruoti turimas žinias, jog įrodytų esantys geriausi. Jie rungėsi atlikdami įvairias komandines informatikos, matematikos ir multimedijos užduotis, išbandė jėgas protmūšyje. Nors renginys vyko nuotoliniu būdu, tačiau tai nesutrukdė patirti gerų emocijų ir smagaus azarto!

Sveikiname ir džiaugiamės III ir IV gimn. klasių mokinių komanda, kurie laisvadienį noriai paskyrė mokslui, laimėjo IV-ą vietą ir gavo paskatinamuosius prizus! Tai Pijus Juodišius, Matas Klemantavičius, Edgaras Povilionis, Matas Samuolis, Laurynas Valaitis.

IT mokytoja Jolanta Narauskienė