Vardan tos Lietuvos

Mokytojai šiemet pakvietė mokinius paminėti Vasario 16-sios šventę nuotolinėse bendradarbiavimo pamokose. Šių pamokų metu visos Lietuvos mokyklos galėjo kartu jungtis į bendras veiklas ir tokiu būtų švęsti laisvę.

„Vardan tos Lietuvos“ ir širdyse, ir ekranuose vasario 12-ąją susitiko Raseinių raj. Viduklės ir Kauno „Vyturio“ gimnazijų antrokai. Klasės jau dvejus metus dalyvauja projekte „Bendradarbiaujančios klasės“, o šiandien susitikti visus pakvietė kitą savaitę minima Vasario 16-oji – Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Pamoką pradėjome vyturiečių filmuku „Kodėl man gera gyventi Lietuvoje?“ Dar kartą įsitikinome, kokia unikali, graži ir  turtinga praeitimi yra mūsų Tėvynė. Vėliau dalyvavome pamokoje „Trumpa istorija apie Nepriklausomybės akto (ne)buvimą“, kur naujų ir intriguojančių faktų apie šį įvykį mums papasakojo istorijos mokytoja ir Viduklės gimnazistų klasės vadovė G. Tytmonienė. Po istorinės dalies gimnazistai savo žinias įsivertino žaisdami viktorinoje „Nepriklausomybės keliu“.

Kiekvienas tapo nugalėtojas, nes žinios apie savo šalies istoriją puoselėja bendruomeniškumą, augina tautinę savimonę, suteikia teisę vadintis savo šalies piliečiu.

IIb klasės vadovė R. Bylienė