Talentai auga „Vyturyje“

Lapkričio 14-tąją Kauno valstybinės filharmonijos skliautai prisipildė jaunųjų talentų atliekamos muzikos garsų. Tą vakarą jaunieji fortepijono lyderiai ir VDU kamerinis orkestras, vadovaujamas dirigento Imanto Jono Šimkaus, surengė įspūdingą dviejų dalių koncertą. Tarp dešimties dalyvių puikiai pasirodė ir mūsų gimnazijos, Muzikos skyriaus auklėtinis MANTAS ALŠAUSKAS. Itin muzikaliai bei profesionaliai atlikęs J.Thompson Koncertą fortepijonui ir orkestrui d-moll I-ąją dalį, Mantas efektingai „uždarė“  porą valandų trukusį renginį. Jaunąjį atlikėją fortepijono atlikimo paslapčių moko puiki pedagogė – fortepijono mokytoja ekspertė AUŠRA BANAITIENĖ. Džiaugiamės ir didžiuojamės tokiais aukštais jų pasiekimais, plačiais tikslais bei darbštumu. Galime tik įsivaizduoti, kokius pakilius jausmus išgyveno Manto šeima, regėdami tokį įspūdingą jo pasirodymą. Didžiausi sveikinimai ir jiems.

Mantą Alšauską koncerto metu palaikė ir jo draugai, ir  mokytojai, ir „Vyturio“ gimnazijos administracija. Šis įvykis buvo išties neeilinis. Koncertuoti drauge su kameriniu orkestru pavyksta ne visiems – tai didžiulė garbė ir pasitikėjimas. Renginį stebėjo daugybė klausytojų, tarp jų ir itin garbūs muzikinio pasaulio profesionalai, savo srities žinovai.

Dar kartą sveikiname puikiai pasirodžiusį MANTĄ ALŠAUSKĄ ir linkime, kad tokios pergalės tik dar labiau vestų į priekį, stiprintų motyvaciją bei gražiais prisiminimais praturtintų vaikystę!

Muzikos skyriaus mokytoja Gailė Markevičienė