Sveikiname Kasparą Vildžiūną, užsidirbusį nemokamą stažuotę Briuselyje!

I, II, III, IV gimnazijinės klasės yra nuolat skatinamos dalyvauti LJA „Accelerator_X“ programoje ir įkurti savo mokomąsias mokinių bendroves. Baigę programą ir sėkmingai išlaikę verslumo įgūdžių paso egzaminą bei gavę verslumo įgūdžių paso sertifikatą, mokiniai gali aplikuoti į tarptautines stažuotes, sukurdami filmuką apie tai, kokią naudą mokiniams duoda ši unikali verslumo programa. Tai ir pavyko Kasparui – laimėti nemokamą stažuotę Briuselyje.

Stažuotės metu mūsų gimnazistas susipažins su Europos Sąjungos institucijų veikla, „pasimatuos“ svajonių profesiją atlikdamas įvairias praktines užduotis, susipažins su Belgijos ir Liuksemburgo lietuvių profesionalų bendruomenėmis bei Belgijos kultūra ir vietos gyvenimu. Stažuotė vyks birželio 19-26 dienomis.

Programos dalyvį priims užsienio lietuviai profesionalai: Europos Parlamentas (Briuselyje), Europos Komisijos Ekonomikos ir finansų reikalų generalinis direktoratas, Europos Komisijos Žemės ūkio ir kaimo plėtros generalinis direktoratas, kiti Europos Komisijos direktoratai,  Europos Taryba, Lietuvos Respublikos atstovybė prie ES, Lietuvos verslo atstovybė prie ES, Greenwin, Wagralim (klasteris).

Gimnazijos bendruomenė džiaugiasi tavo pasiekimais, Kasparai! Linkime sėkmės, gražių įspūdžių bei vertingų žinių.