Susitikimas su „paslėpta“ knyga

Minint Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, 7a klasės mokiniai kartu su maironiečiais pakvietė gimnazijos bendruomenę į tvarumo akciją „Imkit mane ir skaitykit“. Kiekvienas savo namuose mes turime knygų, kurias su malonumu kažkada perskaitėme, bet dabar jos tik dulka lentynoje. Klasės valandėlėje kalbėdami apie tvarumą, atsakingą vartojimą ir gamtos apsaugą, septintokai sužinojo, kiek medžių yra iškertama popieriaus pramonės reikmėms, kaip lietuviai nuo seno brangino knygas ir savo kalbą. Todėl namuose perskaitytas įdomias knygas, kurias jie jau „išaugo“, nusprendė išradingai supakuoti ir padovanoti kitiems mokiniams. Taip gimė knygų tvarumo akcijos idėja. Su maironiečių pagalba surengtoje parodėlėje paslaptingos knygos ilgai neužsigulėjo, jas kaipmat išsinešiojo vyturiečiai. Linkime jiems gero skaitymo.

Kauno „Vyturio“ gimnazija dalyvauja tvarumo projekte „Pokyčio taškas“, kuris yra programos „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ dalis.

7a klasės vadovė Jolanta Leonavičienė, lietuvių kalbos mokytoja Roma Rusteikienė