Rudeniškas ir spalvingas mažųjų pianistų etiudų konkursas „Linksmieji pirštukai“

Kiekvieną rudenį fortepijono klasės mokytojai suburia mažuosius pianistus į 2 – 4 klasių mokyklinį etiudų konkursą „Linksmieji pirštukai“. Šių metų renginys, vykęs spalio 23 d., buvo ypatingai džiugus. Po ilgo nuotolinio mokymosi mažieji pianistai džiaugėsi galimybe pademonstruoti savo pirštukų bėglumą gimnazijos aktų salėje prie didžiojo fortepijono.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui R. Labanauskienė pasveikino visus dalyvius ir palinkėjo didelės sėkmės pasirodymų metu. Renginio vedėja D. Kripavičienė drąsino ir kvietė į sceną šventiškai nusiteikusius virtuozus atlikti po du etiudus. Visų dalyvių technines galimybes ir muzikalumą stebėjo ir labai atsakingai vertino kompetentinga komisija (mokytoja ekspertė A. Didžiulytė, mokytoja ekspertė V. Jucevičienė, mokytoja metodininkė S. Maldonienė ir mokytoja metodininkė A.Banaitienė). Belaukiant rezultatų mokytoja D. Kripavičienė supažindino vaikus su kitokia, natūralia gamtos sukurta muzika. Muzika mus supa visur, tik reikia gerai įsiklausyti ir ją išgirsti.

Šventinę nuotaiką sustiprino komisijos įteikti diplomai bei prasmingos atminimo dovanėlės.

Sveikiname konkurso nugalėtojus!

2 klasė

1 vieta – Nojus Mazuras (mokytoja A.Didžiulytė), Mėta Juciūtė (mokytoja S.Maldonienė), Deimantė Čeponaitė (mokytoja D.Gopanienė), Enika Urbonaitė (mokytoja V. Jucevičienė), Augustė Pakrosnytė (mokytoja R.Bivainienė).

2 vieta – Rugilė Banytė (mokytoja O.Baranauskienė), Gabija Griciūtė (mokytoja D.Gopanienė), Elžbieta Kulbytė ir Edvardas Slavinsakas (mokytoja V.Jucevičienė) ir Smiltė Misiūnaitė (mokytoja A.Didžiulytė).

3 vieta – Ignas Paškevičius (mokytoja A.Banaitienė), Milana Proskuriakova (mokytoja A.Matonienė) ir Luknė Švarplytė (mokytoja O.Baranauskienė).

Komisijos sprendimu specialūs prizai už laisvai pasirinktą etiudą ir privalomą konkurso etiudą įteikti Nojui Mazurui (mokytoja A.Didžiulytė) ir Mėtai Juciūtei (mokytoja S.Maldonienė).

3 klasė

1 vieta – Saulė Juciūtė (mokytoja S.Maldonienė) ir Agnė Paliulytė (mokytoja A.Matonienė).

2 vieta – Justė Taparauskaitė (mokytoja A.Banaitienė) ir Kornelija Neniškytė (mokytoja D.Gopanienė).

Specialiuosius prizus už laisvai pasirinktą ir privalomą etiudus pasidalino Saulė Juciūtė (mokytoja S. Maldonienė) ir Justė Taparauskaitė (mokytoja A.Banaitienė)

4 klasė

1 vieta – Mantas Alšauskas ir Urtė Bukšnytė (mokytoja A. Banaitienė), Luknė Jucevičiūtė (mokytoja S. Maldonienė) ir Liepa Lileikytė (mokytoja V. Jucevičienė).

2 vieta – Lina Jasunskytė (mokytoja A.Banaitienė).

3 vieta – Tadas Burokas (mokytoja A. Banaitienė) ir Ieva Vinciūnaitė (mokytoja A. Didžiulytė).

Specialiais prizais už privalomą ir laisvai pasirinktą etiudus pelnė Luknė Jucevičiūtė (mokytoja S. Maldonienė) ir Liepa Lileikytė (mokytoja V.Jucevičienė).

Informaciją parengė fortepijono klasės mokytoja metodininkė Aušra Banaitienė