Sėkmė tarptautiniame nuotoliniame konkurse „Prahos žvaigždės 2020“

Laikotarpiu, kai dauguma švietimo sričių keliasi į internetinę erdvę, mūsų gimnazijos mokytojai išlieka inovatyvūs, iniciatyvūs ir kūrybingi. Kiekvienas savaip stengiasi motyvuoti savo mokinius, suteikti stimulą bei norą tobulėti. Šį kartą džiaugiamės ir sveikiname Muzikos skyriaus fortepijono klasės mokytojus ir mokinius, kurie šauniai pasirodė tarptautiniame nuotoliniame konkurse „Prahos žvaigždės 2020“!

II-osios vietos laureato diplomus pelnė LUKNĖ JUCEVIČIŪTĖ, BENIGNA RAMOŠKAITĖ (mokytoja metodininkė Skaidrė Maldonienė) bei LIEPA LILEIKYTĖ (mokytoja ekspertė Violeta Jucevičienė). Ypatingą įvertinimą – Grand Prix gavo mokytojos metodininkės Aušros Banaitienės mokinys MANTAS ALŠAUSKAS!!! Džiaugiamės ir didžiuojamės jų sėkme.