Pamokos pasaulinio tinklo miuziklo mokykloje „Stagecoach Vilnius“

Mokytoja Nijolė miuziklo žanro paslapčių su 7a klasės mokiniu Mantu Alšausku mokosi Vilniuje veikiančioje pasaulinio tinklo miuziklo mokykloje „Stagecoach theater arts Vilnius“. Nemokamas miuziklo pamokas mokytoja laimėjo užpildžiusi anketą loterijoje ir jas padovanojo mūsų gimnazijos talentui Mantui, kuris respublikinėje mokinių muzikos olimpiadoje iškovojo prizinę vietą ir bronzos medalį. Tarptautinėse „Stagecoach Performing Arts“ mokyklose vaikai ir paaugliai mokosi dainuoti, šokti ir vaidinti – ne tik tinkamai pasirodyti scenoje, bet ir apskritai jaustis geriau gyvenime.

Kaip viskas vyko? Dar žiemą rezervavome datas ir laukėme susitikimo su vilniečiais. Pirmajame užsiėmime vaikai susipažino su miuziklo „Vilis Vonka ir šokolado fabrikas“ libretu ir pasiskirstė vaidmenimis. Su teatro mokytoja išraiškingai skaitė savo personažų tekstus anglų kalba. Vėliau apšildė balsus atlikdami įdomius balso lavinimo pratimus ir dainavo su dainavimo mokytoja. Paskutinė pamoka buvo choreografijos: erdvioje salėje miuziklo atlikėjai repetavo su profesionalia ir labai charizmatiška šokių mokytoja.

Talentingąjį Mantą pastebėjo ir jis gavo viliojantį vadovės pasiūlymą vaidinti miuzikle, kurio premjera įvyks birželio mėnesį. Iki šio spektaklio pasirodymo Manto dar laukia nemažai repeticijų bendraminčių būryje su profesionaliais mokytojais kiekvieną šeštadienį Vilniuje.

Linkime, kad dalyvavimas miuziklo užsiėmimuose padėtų Mantui atsiskleisti, tapti laisvesniu, drąsesniu, kūrybiškesniu.

Dėkojame svetingai mus sutikusiai ir išlydėjusiai „Stagecoach Vilnius“ vadovei Dovilei Staniulionienei. Patyrėme naujų gražių muzikinių patirčių, už kurias tariame nuoširdų AČIŪ!

Muzikos mokytoja Nijolė Franckevičienė

Nuoroda į video feisbuke: https://www.facebook.com/reel/405947685664810