Nominacija renginyje „Metų švietėjas 2023“

Vasario 1 d. vyko jubiliejinis 20-asis Kauno švietimo inovacijų centro organizuojamas renginys „Metų švietėjas 2023“. Metų švietėjo titului nominuota Kauno „Vyturio“ gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, Muzikos skyriaus akordeono mokytoja ekspertė Reda Labanauskienė. Vadovaudama gimnazijos Muzikos skyriui, ji yra parengusi dvi ilgalaikes kvalifikacijos tobulinimo programas muzikos mokytojams, organizuoja respublikinius seminarus, praktikumus, pati nuolat dalyvauja mokinių vertinimo komisijose, jos mokiniai laimi pirmąsias vietas tarptautiniuose akordeonistų konkursuose. „Nors pagrindinė „Metų švietėjo 2023“ nominacija atiteko Kauno „Saulės“ gimnazijos lietuvių kalbos mokytojai, tačiau didelis įvertinimas yra būti pastebėtai ir ant scenos stovėti su kitomis 8 kandidatėmis. Šis įvertinimas – viso kolektyvo darbo įprasminimas!“ – sako Reda Labanauskienė.
Linkime sėkmės Redai, būti pavyzdžiu visiems mokytojams ir dėkojame už gimnazijos vardo garsinimą.

Direktorius Lauras Bartninkas