Mokytojų dienos šventės akimirkos

Spalio 5 dieną Lietuvoje buvo minima Tarptautinė mokytojų diena. Mokytojų diena paminėta ir mūsų gimnazijoje. Spalio 5 d. rytą į darbą atvykusius mokytojus pasitiko ir sveikinimo žodžius bei gėles dovanojo gausus būrys abiturientų. Abiturientų papuoštos gimnazijos erdvės mokytojus kvietė grįžti į MTV 90‘s laikotarpį. Visą dieną gimnazijoje skambėjo MTV 90‘s hitai. Pradinių klasių mokiniams vyko šventinės pamokos, kurias vedė abiturientai. Jie turėjo galimybę pasimatuoti mokytojo profesiją. Šventinę dieną vainikavo abiturientų popietė – „MTV 90‘s hits laida“.

Pedagoginės bendruomenės vardu nuoširdžiai dėkoju IV – ų  klasių auklėtojoms L. Furmanavičienei, R. Lazaravičienei ir R. Zikaitei bei visiems abiturientams už šventės organizavimą.

Gimnazijos direktorius Lauras Bartninkas