Mokiniai prizą perdavė bibliotekai

Gimnazijos Ig klasės mokiniai: Simonas, Edvinas, Matas – Gabrielius, Viktorija ir Rusnė dalyvavo Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos Nacionalinio lankytojų centro kartu su Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Gamtinio ir ekologinio ugdymo skyriumi organizuotame 9-12 klasių mokinių turnyre “Iš saugomų teritorijų lankytojų centrų į gamtą“. Mokinius dalyvauti konkurse paskatino mokytojai Dainius Statkevičius ir Lina Melionienė.
Džiaugiamės, kad finale, laimėję antrąją vietą ir gavę apdovanojimą – stalo žaidimą „Ypatinga Lietuva“, jie nusprendė jį padovanoti gimnazijos bibliotekai.
Lietuvių kūrėjų parengtas nuotaikingas ir dinamiškas žaidimas skirtas žaidėjams nuo 7 metų, tad tikimės, kad jį žaisdami patirsite smagių emocijų. Linkime įdomaus laiko žaidžiant ir susipažįstant su 5 nacionaliniais ir 30 regioninių šalies parkų, jų išskirtinėmis vertybėmis ir populiariausiais lankytinais objektais. Lauksime Jūsų po karantino.
Bibliotekos vedėja Onutė Kazakevičienė