LR Užsienio reikalų ministerijos ir KINGS Lietuva konkurso „Laiškai draugystei“ nugalėtoja

Laiškų ir atvirukų konkurso „Laiškai draugystei“ tikslas, minint diplomatinių santykių užmezgimo – atkūrimo 30 – mečius ir 100 – mečius su valstybėmis, skatinti mokyklinio amžiaus mokinių domėjimąsi tarpvalstybiniais santykiais bei jų puoselėjimu. Danielė Lukoševičiūtė, 4c klasės mokinė, rašė laišką įsivaizduojamam draugui, gyvenančiam Anglijoje. Laiške Danielė patraukliai pristatė savo šalį bei save, kūrybiškai interpretavo, kas jai pačiai yra šalių draugystė. 2 – 4 klasių amžiaus grupėje buvo renkami 5 prizininkai. Džiaugiamės, kad tarp jų – Danielė. Nugalėtoją džiugins KINGS Lietuva ir LR URM prizai bei leidyklos „Nieko rimto“ knygos, taip pat bus įteiktas diplomas, ant kurio pasirašys Lietuvos užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis ir KINGS Lietuva vadovė Meida Kontorovičiūtė. Sėkmės, Daniele!

Mokytoja Laimutė Kučinskienė