Laimėjimai biologijos olimpiadoje

Džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų 5-8 klasių vyturiečiais, kurie sėkmingai atstovavo „Vyturio“ gimnazijai XVI Lietuvos 5-8 klasių mokinių biologijos olimpiados antrajame (Kauno miesto) etape.

Puikūs mokinių laimėjimai papildė gimnazijos mokinių pasiekimų skrynią:

• 8d klasės mokinė Elzė Garnionytė – I vieta (mokytojas ekspertas Dainius Statkevičius);
  • 8a klasės mokinė Vesta Rybakovaitė – III vieta (mokytojas ekspertas Dainius Statkevičius);
  • 7d klasės mokinė Goda Gurskytė – II vieta (mokytoja metodininkė Irena Šidlauskienė);
  • 7a klasės mokinė Justina Danilevičiūtė – III vieta (mokytoja metodininkė Irena Šidlauskienė);
  • 5c klasės mokinys Vytautas Tervydis – Padėka (mokytoja Rima Stasionytė).

Dėkojame 5 klasės mokiniams Nojui Mazurui, Arnui Gustaičiui, 6 klasės mokinėms Emilijai Zaleckaitei, Ausėjai Taujanskaitei, 7 klasės mokiniui Augustui Kaminskui, 8 klasės mokinei Ugnei Bislytei, kurie taip pat dalyvavo šioje olimpiadoje ir tik truputį pritrūko sėkmės. Linkiu, kad ir šie mokiniai kitais metais XVII Lietuvos 5-8 klasių mokinių biologijos olimpiadoje taptų nugalėtojais!
AČIŪ biologijos mokytojams – Rimai Stasionytei, Dainiui Statkevičiui, Irenai Šidlauskienei už pagalbą mokiniams ruošiantis olimpiadai, patarimus, padrąsinimą ir motyvacijos palaikymą mokytis bei siekti aukštų rezultatų!

Direktoriaus pavaduotoja Ina Petkevičienė