Erasmus+ projekto „Acting Now for Future“ vizitas Prahoje

Paskutinėmis kovos mėnesio dienomis  III klasių gimnazistų komanda dalyvavo Erasmus+ projekto „Acting now for Future“ mokymosi veiklose Prahoje. Tai penktasis projekto vizitas, kurio tema – žiedinė ekonomika. Visą savaitę gimnazistai kartu su mokiniais iš Čekijos, Portugalijos, Estijos ir Graikijos bendradarbiaudami mokėsi žiedinės ekonomikos pagrindų.

Mokiniai dalyvavo Prahos Gyvybės mokslų universiteto paskaitose ir praktinėse dirbtuvėse, kuriose kūrė ekologiškas pakuotes, pristatė savo informacinius video apie žiedinės ekonomikos svarbą. Mokėsi, kaip suprasti produktų pakuotėse įvardintas sudedamąsias dalis ir atskirti ekologiškus gaminius nuo žalingų gamtai ir žmogui. Prahą pažino kartu su kitų šalių mokiniais rinkdami faktus senamiestyje orientacinio žaidimo metu ir dalyvaudami ekskursije po Šv.Vito katedrą. Viena iš svarbių projekto dalių – aktyvus pilietiškumas ir nauda bendruomenei. Darbuodamiesi pavasarinėje talkoje, kartu su partneriais sutvarkėme aplink Krivoklad pilį esantį parką. Pilni įspūdžių, įgyję naujų pažinčių vėlų penktadienio vakarą pasiekėme Lietuvą.

Projekto koordinatorė Daiva Visockienė