Konkursas „Pakuotės galimybės“

Rugsėjo 21 – spalio 8 d. 1 c klasės mokiniai dalyvavo pakuočių tvarkymo organizacijos „Žaliasis taškas“ ir Kauno miesto savivaldybės organizuotame konkurse „Pakuotės galimybės“. Organizatoriai kvietė mokyklų bendruomenes prisidėti prie taršos mažinimo praktiniais darbais. Mūsų klasės praktinis darbas „Teatras“, sumažintas scenos modelis, pagamintas iš bananų dėžės. Aktoriai-lėlės iš dėžių kartono. Pakuotės panaudojimo idėja ir naudinga mokymo priemone tapusi neišvaizdi bananų dėžė vertinimo komisijos buvo pastebėta, įvertinta ir apdovanota Žaliojo taško edukacija „Žaliasis raštingumas“. Dovanos ilgai laukėme ir štai lapkričio 10 d. klasėje apsilankė Žaliojo taško edukatorės Liepa ir Jurgita. Jos „išpakavo“ laimėtą dovaną – edukaciją.

Pirmokai daug sužinojo apie pakuočių rūšiavimo svarbą, taisykles, praktiškai atliko smagias užduotis ir dar gavo dovanų.

1c klasės mokytoja Arūnė Janulevičienė