Kauno „Vyturio“ gimnazijos bendruomenė sveikina Jo Eminenciją kardinolą Sigitą Tamkevičių 85 – ojo jubiliejaus proga!

Lapkriči

Lapkričio 21 d. rytą gimnazijos direktorius Lauras Bartninkas, direktoriaus pavaduotojos ugdymui Jurga Burneikienė, Violeta Belevičiūtė, tikybos mokytoja Liucija Grybaitė, bibliotekos darbuotoja Vilija Karaliūnaitė ir mišrus gimnazijos choras „Vyturys“ kartu su choro vadove Vita Rusteikiene bei smuiko mokytoja Asta Vykertiene vyko į Kauno arkivyskupijos kuriją. Garbingo ir gražaus jubiliejaus proga gimnazijos direktorius ir visi atvykę gimnazijos bendruomenės nariai sveikino Jo Eminenciją, kardinolą Sigitą Tamkevičių. Direktorius gimnazijos bendruomenės vardu padėkojo kardinolui už jo indėlį kuriant katalikišką „Vyturio“ gimnaziją, palinkėjo dar daug gražių jubiliejų, sveikatos ir Dievo palaimos. O mišrus „Vyturio“ choras pasveikino kardinolą dainomis ir giesmėmis. Visi turėjome palaimintą ir džiaugsmo kupiną rytą. Pakylėti ir pilni įspūdžių sugrįžome į gimnaziją.

Gimnazijos direktorius Lauras Bartninkas