Kauno bendrojo ugdymo mokyklų mokinių anglų kalbos vertimų konkursas „Save the Earth!“

Kauno bendrojo ugdymo mokyklų I–III klasių mokinius kviečiame dalyvauti užsienio (anglų) kalbos vertimų konkurse „Save the Earth!“. Konkursas skirtas Žemės dienai. Vertimų konkursą organizuoja Kauno „Vyturio“ gimnazija, Kauno švietimo inovacijų centras ir Kauno miesto anglų kalbos mokytojų metodinis būrelis.
Konkurso metu mokiniai vers tekstus ekologine tematika iš anglų kalbos. Dalyvius vertins respublikinė anglų kalbos mokytojų komisija. Daugiau informacijos ir registracijos nuoroda – nuostatuose. Konkurso I–III vietų laimėtojai bus apdovanojami Kauno švietimo inovacijų centro diplomais bei knygyno „Humanitas“ prizais, kiti dalyviai bei juos ruošę mokytojai – padėkomis.

Vertimų konkurso nuostatai