Bronzos medalis Muzikos olimpiadoje!

Klaipėdoje įvyko XII -oji Lietuvos mokinių muzikos olimpiada. Kauno „Vyturio“ gimnazijos 7a klasės mokinys Mantas Alšauskas laimėjo III vietą (bronzos medalį) ir pagyrimo raštą už geriausiai atliktą I kategorijos muzikinį testą.
Dainavimo rungties vertinimo komisijos nariai vokalistė Indrė Dirgėlaitė ir LMTA prof. Deividas Staponkus labai pagyrė Mantą už E.Grieg’o dainos „Am Strome“ atlikimą. Labai džiaugiamės gavę Indrės Dirgėlaitės pasiūlymą padainuoti socialiniame projekte.
Kompozitorės prof. Audronė Žigaitytė – Nekrošienė ir prof. Nijolė Sinkevičiūtė aukštai įvertino ir muzikinės kūrybos rungtį. Mantas sukūrė „Variacijas“ fortepijonui, pats savo kūrinį atliko ir aprašė. Gimnazijos talentas labai gerai atliko ir solfedžio rungties užduotis.
Kartu su kolege dainavimo mokytoja Rūta Skučiene laimėjome Olimpinių muzikos mokytojų 2024 apdovanojimus. Ši Lietuvos muzikos mokytojų asociacijos nominacija skiriama kartą metuose mokytojams už ilgametį, nuoširdų ir kruopštų darbą ruošiant mokinius Muzikos olimpiadoms.
Noriu padėkoti charizmatiškąjam Petro Bondar už akompanavimą. Dėkojame klaipėdiečiams, Muzikos Oolimpiados organizatoriams. Pas jus visada gera sugrįžti!
Na, o Mantui linkime naujų ir sėkmingų muzikinių patirčių!

Muzikos mokytoja Nijolė Franckevičienė