Integruotas tarpdalykinis praktinis projektas „Literatūrinė uogienė“

Mūsų „vyturiečiai“ jau tradiciškai dalyvauja  Kauno bendrojo ugdymo mokyklų 5–10 klasių mokinių rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos integruotame tarpdalykiniame praktiniame projekte „Literatūrinė uogienė“. Tai puiki proga įgauti naujų žinių ir kompetencijų.

Ką gi nuveikė mokiniai šį kartą? Susipažino su rašytojo A. Gribojedovo biografija ir kūryba, surado sąsajas su Lietuva, sužinojo apie žymiausio autoriaus kūrinio „Vargas dėl proto“ pastatymą Vilniaus scenoje ir išsiaiškino pagrindinę pjesės mintį, pamatė pjesės afišas, to laikmečio kostiumus, ieškojo žymių frazių vertimo ir mados terminų reikšmių. Žinoma, išstudijavo įvairius receptus ir pagal juos pagamino patiekalus, aptarė  morkų naudą žmogaus sveikatai  ir jų pasirodymo žmonijos virtuvėje istoriją. Projektą vainikavo jaukus arbatos gurkšnojimas, uogienių degustavimas ir projekto reziumavimas.

Projekte dalyvavo visos  II gimnazinės klasės.

Užsienio kalbos mokytoja Natalija Žuravliova