Gimnazijos chorai dalyvavo Šv. Mišiose Kauno arkikatedroje ir katalikiškų mokyklų kalėdiniame koncerte

Gruodžio 13-ąją Kauno arkikatedroje vyko Šv. Mišios, kurias aukojo Kauno arkivyskupijos augziliaras vyskupas Saulius Bužauskas. Šv. Mišiose meldėmės už Carito humanitarinės pagalbos programą bei visus karitatyvinės misijos bendradarbius, savanorius, aukotojus, geradarius, pagalbą gaunančius žmones. Šv. Mišiose giedojo Kauno „Vyturio“ gimnazijos mišrus choras „Vyturys“, kuriam dirigavo mokytoja Vita Rusteikienė. Kauno arkivyskupijos augziliaras vyskupas Saulius Bužauskas padėkojo Kauno „Vyturio“ gimnazijai už bendradarbiavimą ir giedojimą šiose Šv. Mišiose, meldėsi už mūsų gimnazijos bendruomenę.

Po Šv. Mišių Kauno arkikatedroje vyko kalėdinis Kauno katalikiškų mokyklų koncertas „Danguje spindės žvaigždė“. Jį organizavo Kauno Jono Pauliaus II gimnazija ir Kauno Juozo Urbšio progimnazija. Koncerte dalyvavo gausios „Vyturio“ gimnazijos pajėgos – jungtinis jaunučių, jaunių ir mišrus choras, kuriam dirigavo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Violeta Belevičiūtė. Koncertui chorus ruošė V. Belevičiūtė, mokytojos V. Rusteikienė ir S. Žemaitienė, koncertmeisterė A. Kugevičienė ir Muzikos skyriaus smuiko ir saksofono mokytojai. Dėkojame „Vyturio“ chorui už nuostabias giesmes, choro vadovėms už mokinių paruošimą, už dirigavimą. Ačiū, kad savo dainomis ir giesmėmis garsinate gimnazijos vardą.

Direktorius Lauras Bartninkas