Gavėnios laikotarpio Šv. Mišios gimnazijos bendruomenei

Kovo 19 diena Kauno „Vyturio“ gimnazijos bendruomenei buvo netradicinė vertybinio ugdymo diena. Administracija, mokytojai, mokiniai dalyvavo Šv. Mišiose, kurios įprasmino Gavėnios laikotarpio pabaigą, buvo skirtos artėjančiai Kristaus prisikėlimo šventei ir galimybei pagerbti Šv. Juozapą. Juozapas – Švč. Mergelės Marijos sužadėtinis. Šv. Juozapas – vienas svarbiausių ir labiausiai garbinamų Bažnyčios šventųjų, Visuotinės Bažnyčios globėjas. Jo šventė – kovo 19 dieną. Simboliška ir prasminga, kad gimnazijos vertybinio ugdymo diena sutapo su šia katalikiška švente.

1-4 klasių mokiniai, jų mokytojos dalyvavo Žodžio liturgijoje, Šv. Antano Paduviečio bažnyčioje. Liturgijos metu puikiai giedojo gimnazijos jaunučių choras, vadovė mokytoja Skaidrė Žemaitienė. Vėliau vyko Šv. Mišios 5-7 klasių mokiniams. Jas aukojo gimnazijos kapelionas, Šv. Antano Paduviečio parapijos klebonas Evaldas Vitulskis. Šv. Mišių liturgijoje dalyvavo gimnazijos administracija ir 5-7 klasių mokiniai, muzikos mokytoja Nijolė Franckevičienė, tikybos mokytoja, sesuo Liucija Grybaitė. Vertybinio ugdymo dieną pabaigėme Šv. Mišiomis 8, I-IV klasių mokiniams. Jas aukojo Kauno arkivyskupas metropolitas Kęstutis Kėvalas. Šv. Mišių liturgijoje dalyvavo gimnazijos administracija, 8, I-IV klasių mokiniai, muzikos mokytoja Ingrida Senikienė.

Gimnazijos direktorius Lauras Bartninkas