Dainuodami kartu šventėme Vilniaus 700 metų jubiliejų

Gegužės 14 d. Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje Kauno „Vyturio“ gimnazijos jungtinis jaunučių, jaunių ir mišrus chorai „Vyturys“ (vadovės Skaidrė Žemaitienė, Violeta Belevičiūtė, Vita Rusteikienė, koncertmeisterė Olena Rozhestvenna) ir Muzikos skyriaus smuikų ansamblis (mokytojos Jurgita Gelūnaitė-Tervydienė, Asta Vykertienė, Jolanta Pienauskienė) dalyvavo Lietuvos vaikų chorų festivalyje „Dainų mozaika’ 2023“.
Po vieną repertuaro kūrinį dalyviai skyrė Vilniaus 700 gimtadieniui. Vyturiečiai padovanojo sostinei muzikinį kūrinį „Baltas paukštis“ (V. Kernagis).
Dėkojame dainuojantiems ir muzikuojantiems vyturiečiams už skambią dainą, aktyvų dalyvavimą, o jų tėveliams už bendrystę, nuoširdų palaikymą Šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, chorų vadovė Violeta Belevičiūtė