Vokiečių poezijos raiškiojo skaitymo (vokiečių kalba) konkursas

Vasario 8 d. Kauno „Vyturio“ gimnazijoje vyko 2-asis  Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 7-10 klasių mokinių vokiečių poezijos raiškiojo skaitymo (vokiečių kalba) konkursas, sukvietęs 50 mokinių iš daugelio miesto gimnazijų bei progimnazijų ir 20 juos ruošusių mokytojų. Toks didelis moksleivių skaičius, norinčių skaityti poeziją antrąja užsienio kalba, džiugina. Skaitovų meistriškumas auga ir labai smagu, kad šiais metais konkursą prizais parėmusių vokiško kapitalo įmonių Continental, GOD Lithuania, Hegelmann Lithuania, Histeel dėka galėjome laureatus nudžiuginti vertingomis dovanėlėmis. Nuoširdžiai sveikiname visus nugalėtojus ir ypatingai mūsų gimnazijos laureatę, 7a klasės moksleivę Austėją Taujanskaitę.

Taip pat labai dėkojame Muzikos skyriaus mokiniams ir mokytojams už muzikinius intarpus, pradžiuginusius visus dalyvius.

Vokiečių kalbos mokytoja Jūratė Mosunovienė