Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
8 37 332692, 8 37 332572
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Švenčiame Tarptautinę šypsenos dieną

Švenčiame Tarptautinę šypsenos dieną

Tarptautinė šypsenos diena švenčiama kiekvieno spalio pirmąjį penktadienį. Tai puiki proga atkreipti visos mūsų gimnazijos dėmesį į šypsenos svarbą kasdienybėje ir paminėti šią dieną!

Ši diena atsirado ne šiaip sau. Gerai žinomas amerikietis, reklamų kūrėjas Harvis Bolas (Harvey Ball) 1963 metais sukūrė šypsenos veidelį, kuris tapo plačiausiai atpažįstamu geros valios ir nuotaikos simboliu planetoje. Metai bėgo ir autorius sunerimo, kad jo sukurtas šypsenos simbolis tampa vis labiau ir labiau komercinis, praranda tikrąją prasmę, todėl 1999 metais buvo sugalvota ir pirmą kartą paminėta Tarptautinė šypsenos diena – diena, kai šypsena reiškia gerumą, gerus darbus ir gerus ketinimus.

Šios dienos moto: Padaryk gerą darbą! Padėk nusišypsoti bent vienam žmogui!

Spalio 2 d. „Draugų klubas“ pasistengė, kad visi gimnazijos šeimos nariai, net ir esant žvarbiam, rudeniškam orui, vos tik įžengę pro gimnazijos kiemo vartus plačiai nusišypsotų. Visus pasitiko šiltos vyturiečių šypsenos ir sveikinimai Tarptautinės šypsenos dienos proga: linksma, nusišypsoti ir džiaugtis priverčianti muzika kieme, muilo burbulai bei šypsniukai, vaikų nupiešti ant gimnazijos kiemo takelių.

„Draugų klubas“ visiems linki kuo daugiau šypsotis ir dalytis gerumu.

Socialinė pedagogė Gražina Taujanskienė