Sveikiname Muzikos skyriaus mokinius, konkurso „Karališkasis barokas 2024“ nugalėtojus

VDU Katalikų teologijos fakulteto Didžiojoje auloje – vienoje gražiausių Kauno miesto salių – nuskambėjo jau V-asis respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „KARALIŠKASIS BAROKAS 2024“. Dėkojame VDU Muzikos akademijai, su kuria bendradarbiaudami turėjome išskirtinę galimybę jaunuosius atlikėjus išgirsti šioje ypatingoje erdvėje. Renginys buvo organizuotas dviem kategorijom: A, kurioje pasirodė pianistai, bei B, kuri apjungė styginius, pučiamuosius, akordeonus ir nacionalinius instrumentus. Konkursas vyko kontaktiniu bei nuotoliniu būdu, kas leido prisijungti ir tiems, kurie dėl tam tikrų aplinkybių negalėjo atvykti. VDU Didžiojoje auloje savo muzikines programas atliko net 80 moksleivių. Nuotoliniu būdu dalyvauti pasirinko 90 atlikėjų. Jaunuosius muzikus vertino aukštos kvalifikacijos žinomi Lietuvos pedagogai, dėstytojai, tarp jų – ir Muzikos skyriaus mokytojos ekspertės Aušra Banaitienė ir Aldona Didžiulytė. Dėkojame visiems, kurių pastangomis šis renginys įvyko! Didžiuojamės bei džiaugiamės „Vyturio“ gimnazijos Muzikos skyriaus auklėtiniais bei jų pasiekimais!

GRAND PRIX (aukščiausias įvertinimas grupėje)
SAULĖ JUCIŪTĖ (fortepijono mokytoja metodininkė Skaidrė Maldonienė)
TADAS BUROKAS (fortepijono mokytoja ekspertė Aušra Banaitienė)
DARIJA PRICHOCKYTĖ (fleitos mokytoja metodininkė Gailė Markevičienė; koncertmeisteris – Dalius Julius Mintaučkis)