Susitikimas su M. K. Čiurlioniu muziejuje

Jau tapo tradicija kiekvienais metais šventiškai ir prasmingai paminėti Kovo 11-ąją, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Fortepijono mokytojų A. Banaitienės, S. Maldonienės, V. Jucevičienės ir A. Didžiulytės iniciatyva Nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje buvo organizuotas koncertas – edukacija „Laisvi ir laimingi“, kuris priminė mums Lietuvos laisvės kainą ir jos svarbą mūsų visų gyvenime. Muziejaus koncertų salėje skambėjo vaikų atliekama fortepijoninė muzika, kurią paįvairino J. Gelūnaitės – Tervydienės ir J. Pienauskienės smuiko klasės mokinių pasirodymai. Koncerto pabaigoje renginio vedėja Aušrinė Maldonytė pasveikino visus dalyvius su švente ir sukvietė į sceną bendrai nuotraukai.
Po koncerto vaikai dalyvavo edukacijoje. Edukacijos metu vaikščiodami po muziejaus erdves susipažinome su reikšmingiausiais Lietuvos kompozitoriaus ir dailininko M. K. Čiurlionio darbais. Vaikai, pilni įspūdžių ir įkvėpti žymaus dailininko kūrybos, galėjo patys nupiešti savo įsivaizduojamą piešinį. Džiaugiamės prasmingu renginiu, gera nuotaika ir mažomis vaikų kūrybinėmis atminimo dovanėlėmis. Puoselėkime atmintį, kurkime, mylėkime ir saugokime tai ką turime. Būkime laisvi ir laimingi!
Fortepijono mokytoja ekspertė Aušra Banaitienė