Susitikimas su Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijos darbuotojais

Balandžio 8 dieną Ia, Ib, Ic ir II gimn. klasių mokiniai pilietiškumo pagrindų pamokos metu dalyvavo susitikime su Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijos darbuotojais. Susitikimo metu buvo pristatytas „Demokratijos žinių konkursas“ ir mokiniai buvo pakviesti dalyvauti jame. Konkursas vyks balandžio 16-17 dienomis. Po pristatymo mokiniai galėjo pasitikrinti žinias dalyvaudami „Kahoot“ viktorinoje. Mokiniai, kurie geriausiai atliko užduotis, buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis. Susitikimą organizavo istorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytojai L. Baliukevičienė, J. Rūškys ir bibliotekininkė V. Karaliūnaitė.

Dėkojame LR Seimo kanceliarijos darbuotojams Giedriui ir Gailei už įdomų susitikimą. Linkime kuo didžiausios sėkmės mokiniams, kurie balandžio 16-17 dienomis dalyvaus „Demokratijos žinių konkurse“!

Istorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytojas Juozas Rūškys