Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428
8 37 332692, 8 37 332572
vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

Spalis – Europos kibernetinio saugumo mėnuo

Spalis – Europos kibernetinio saugumo mėnuo

Jau tradiciškai spalis skelbiamas Europos kibernetinio saugumo mėnesiu. Europos Sąjungos kibernetinio saugumo agentūros (ENISA) ir Europos Komisijos koordinuojama akcija vyksta 29 Europos šalyse. Iniciatyvos tikslas – ugdyti gyventojų sąmoningumą kibernetinio saugumo klausimais.
Šių metų akcija kviečia užduoti sau klausimus – ar gebame internete elgtis saugiai ir atsakingai, ar mokame atpažinti sukčiavimo atvejus, ar žinome, kur prireikus kreiptis pagalbos?

Kibernetinio saugumo mėnuo Lietuvoje pažymimas įvairiomis Saugesnio interneto projekto iniciatyvomis, o įgyvendinant šių metų akcijos veiklas bendradarbiaujama su ESET antivirusine apsauga. Mokymuose, viktorinose bei kitose edukacinėse veiklose bus apžvelgiamos socialinės inžinerijos manipuliacijas, slaptažodžių higiena, elektroninio pašto saugumo aspektai bei kitos temos.

Mokytojai kviečiami registruotis į mokymus „Medijos ir nacionalinis saugumas: iššūkiai ir galimybės“ ir dalyvauti virtualioje konferencijoje – diskusijoje „Europa skaitmeniniame pasaulyje: iššūkiai ir galimybės“, kurią organizuoja Kauno kolegijos Verslo fakulteto Vadybos ir teisės katedra kartu su Kauno „Europe Direct“ informacijos centru.

Daugiau informacijos apie kibernetinio saugumo mėnesio temas galima rasti svetainėje draugiskasinternetas.lt ir antivirusinės apsaugos Eset svetainėje https://www.eset.com/lt/kibernetinio-saugumo-menuo/

Vertingi patarimai, kaip apsaugoti savo namus nuo kibernetinių išpuolių

Patarimus, kaip apsaugoti savo namus nuo kibernetinių išpuolių, parengė Europos kibernetinio saugumo mėnesio koordinatorė ENISA. Visų patarimų kviečiame ieškoti svetainėje https://www.epilietis.eu/europos-kibernetinio-saugumo…/
cyber_saugumas_Infographic1