Socialinio projekto „Paslėpta knyga“ išsipildymas

Kiekviena paslaptis žavi ir norisi kuo greičiau ją atskleisti. 5d klasės mokiniai ir auklėtoja Jolanta, nutarę perskaitytas knygas padovanoti pradinukams ir Knygnešio dienos proga jas išradingai supakavę, akcijos išpildymui pasirinko 3a klasės mokinukus.

Trečiokai, nenumanydami, kokiu tikslu jie kviečiami, nedrąsiai atėjo į susitikimą su penktokais, kur jiems buvo atskleista jaunųjų knygnešių paslaptis – paskatinti perskaityti dovanų gautą knygą. Džiaugėsi visi – ir dovanotojai, ir dovanų gavėjai. Juolab, kad knygelės taip gražiai supakuotos ir taip smalsu kuo greičiau pamatyti dovanos turinį!

Dovana – gerumo dalelė, praskaidrinanti mūsų kasdienybę, tad tikime, kad gerumo ir žingeidumo šiose klasėse tikrai pagausėjo.

Bibliotekininkė Vilija Karaliūnaitė