Jolanta Pienauskienė

Esu smuiko mokytoja metodininkė, koordinuoju styginių klasės veiklą. Pedagoginis darbo stažas prasidėjo 1978-ais metais. Per laiką sukaupta patirtis ir žinios leidžia lengviau suprasti ir atskleisti mokinių gebėjimus. 1984-ais metais baigiau LMTA smuiko atlikimo meną (G.Vitėnaitės klasę), tačiau savo žinias tobulinu visą laiką: lankausi metodiniuose seminaruose, meistriškumo kursuose, specialybinėse konferencijose. Būdama aktyvi ir organizuota dažnai su ugdytiniais dalyvauju įvairiuose respublikiniuose ir tarptautiniuose festivaliuose bei konkursuose, taip pat mokyklos, miesto renginiuose. Mokiniai džiugina savo pasiekimais bei laimėtais laureatų diplomais, bet labiausiai didžiuojuosi jų meile muzikai ir grožiui, kurią jie ugdo šioje gimnazijoje. Mokiniai ypač mėgsta groti ansambliuose, o mano suburtas styginių mini orkestras ne tik papuošia mokyklos renginius, bet ir „skina laurus“ tarptautiniuose konkursuose (Italijoje, Čekijoje, Vengrijoje). Ypač džiaugiamės ir didžiuojamės 2019-ais metais Italijoje laimėta Grand Prix nominacija. Už pedagoginę veiklą ir pasiekimus esu apdovanota Kauno miesto merų padėkomis.