Respublikinis integruotas anglų, muzikos ir dailės projektas „Let’s sing 2023“

Štai ir baigėsi spalio – gruodžio mėnesiais vykęs respublikinis integruotas anglų, muzikos ir dailės projektas „Let’s sing 2023“. Džiaugiamės, kad į Vilniaus Maironio progimnazijos organizuotą projektą su daina „Music in me“ noriai įsijungė Kauno „Vyturio“ gimnazijos žavusis jaunių choras (vadovė V.Belevičiūtė, chorinio dainavimo mokytoja N.Franckevičienė), nuotaikingai šoko talentingasis K.Kisevičius, pianinu virtuoziškai grojo M.Alšauskas, lumzdeliu – linksmasis M.Bidlauskas, o saksofonu nuostabiai improvizavo E.Siautilas. Piešinius tema „Music in me“ („Muzika manyje“) piešė 5-7 klasių mokiniai (mokytoja J.Stravinskienė). Anglų kalbos mokytojos D.Niauraitė, V.Varžgalienė ir V.Paulauskienė savo mokinukus išmokė dainos teksto tarimo subtilybių. Filmavo V.Mickonis, o filmuką kūrė V.Mickonis ir N.Franckevičienė.

Džiaugiamės puikiu rezultatu! Ačiū respublikinio integruoto projekto organizatoriams, ypač Jurgitai Turlienei, už suteiktą galimybę dalyvauti Kauno „Vyturio“ gimnazijos mokiniams ir mokytojams.

O dabar beliko pasidžiaugti ir pasigrožėti bendro darbo rezultatu.

Bendrame filmuke mūsų video nuo 6 minutės https://youtu.be/pTt8gVZ_OX4?si=yEMpvdfFDJJw5WEm&t=358

Projekto koordinatorė muzikos mokytoja Nijolė Franckevičienė