Prasminga ateitininkų popietė

Spalio 25 dieną 5c klasės mokiniai su tikybos mokytoja I. Straigiene,  klasės auklėtoju istorijos mokytoju J. Rūškiu ir Kauno krašto ateitininkais dalyvavo Vėlinių minėjime Petrašiūnų kapinėse. Kartu su mokiniais iš Juozo Grušo meno, VDU Ugnės Karvelis gimnazijų ir KTU Vaižganto progimnazijos aplankėme Petrašiūnų kapinėse palaidotų buvusių ateitininkų organizacijos narių, rašytojo B. Brazdžionio, Kovo 11-osios akto signataro A. Patacko, kunigo A. Žygo tėvų ir kitų žymių žmonių kapus. Prisiminėme jų gyvenimo istorijas ir nuopelnus Lietuvai, padėjome gėlių, uždegėme žvakutes ir pasimeldėme. Nors ši popietė buvo apniukusi ir šalta, tačiau grįžome į gimnaziją prasmingai ir turiningai praleidę laiką.

5c klasės auklėtojas ir istorijos mokytojas J. Rūškys