Pilietiškumo iniciatyva „Pergalės šviesa“

Pilietiškumo iniciatyva „Pergalės šviesa“ (anksčiau žinoma pavadinimu „Atmintis gyva, nes liudija“) organizuojama nuo 2008 metų. Šiemet kaip ir kiekvienais metais Kauno „Vyturio“ gimnazijos bendruomenė  taip pat aktyviai dalyvavo šioje garbingoje akcijoje, skirtoje 1991 m. sausio 13-sios dienos tragiškiems įvykiams atminti. Visose klasėse 8 valandą buvo uždegtos  žvakutės, kad plazdančios  liepsnelės primintų ir šildytų. Ypač efektingai  atrodė ryte kiemo takas į mokyklą, nes tamsoje žvakutės ypatingai pabrėžė  dienos svarbą. Fizinio ugdymo mokytojų ir mokinių tarybos iniciatyva  mokiniai su žibintuvėliais  išdėstė skaičių „33“ –  prieš tiek metų TAUTA vieningai pasipriešino sovietų okupantų ir vietinių kolaborantų agresijai bei bandymams karine jėga įvykdyti perversmą ir apgynė atkurtos valstybės Nepriklausomybę. O TAUTA – tai ne tik žmonės, gyvenę tuo istoriniu momentu, bet tai ir šiandieninė karta, užaugusi nepriklausomoje Lietuvoje.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gedvilienė