Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šventė „Mes – Lietuvos vaikai“

Šiandien, gyvenant „nuolat dūžtančiose formose“, kaip niekad svarbu ATMINTI, MINĖTI ir DŽIAUGTIS. Šventės „Mes – Lietuvos vaikai“ pradžioje buvo sugiedota „Tautiška giesmė“, prisiminti  istoriniai faktai ir žmonės, kurių dėka šiandien esame laisvi. Gimnazijos direktorius Lauras Bartninkas , sveikindamas bendruomenę su Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena, paminėjo, kad šiandien ypatingai svarbu saugoti ir branginti laisvę, tautiškumą ,vienybę. Kiekvieno žmogaus indėlis , kuriant laisvą, šiuolaikišką Lietuvą, yra labai svarbus. Šventėje taip pat  dalyvavo gimnazijos kapelionas, šv. Antano Paduviečio parapijos klebonas kun. Evaldas Vitulskis. Sveikindamas bendruomenę jis pabrėžė, kaip jaunam žmogui  svarbu nepaklysti šiuolaikinio pasaulio labirintuose, išsaugoti vertybes ir tautiškumą.

Šventės metu padėkomis ir asmeninėmis dovanėlėmis už aukščiausius mokymosi pasiekimus ir už laimėtus respublikinius bei Kauno miesto konkursus, olimpiadas, sporto varžybas buvo apdovanoti mokiniai ir jų mokytojai. Muzikiniais intarpais dalyvius džiugino Muzikos skyriaus mokiniai ir mokytojai. Visą šventę vainikavo jungtinis jaunučių, jaunių ir mišrus choras, atlikdami tris dainas: „Lietuva brangi“, „Vilties daina“ ir „Mūsų dienos kaip šventė“.

Didžiuokimės, kad lietuvių  tauta, sukūrusi Lietuvos valstybę, šimtmečiais atkakliai gynė savo laisvę ir nepriklausomybę, išsaugojo dvasią, gimtąją kalbą, raštą ir papročius. Išlikime vieningi ir susitelkę!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Violeta Belevičiūtė

Foto Jokūbas Sabeckis