Jolita Makštutienė

Esu vyresnioji koncertmeisterė, fortepijono mokytoja.
Baigiau LTMA, dirbau koncertmeistere ir fortepijono mokytoja J.Gruodžio konservatorijoje, I-oje vaikų muzikos mokykloje. Šiuo metu dirbu J.Naujalio muzikos gimnazijoje ir „Vyturio“ gimnazijos Muzikos skyriuje. Čia dėstau papildomą fortepijoną bei akomponuoju pučiamųjų skyriaus mokiniams.
Kaip koncertmeisterė grojau respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose, festivaliuose. 2008-ais metais buvau apdovanota diplomu už aukščiausią profesionalumą. Laimėta dešimt Grand Prix, 25-ios I-os vietos tarptautiniuose konkursuose Lietuvoje ir užsienyje – Latvijoje, Lenkijoje, Čekijoje, Italijoje, Maskvoje, Portugalijoje. Akompanavau koncerte Nyderlandų karalienės Beatrix vizito Lietuvoje proga J.Naujalio gimnazijoje, Valdovų rūmuose. Teko sėkmingai akompanuoti stojamuosiuose egzaminuose į Londono Karališkąją Muzikos Akademiją, Guildhallo Muzikos ir Teatro akademiją, Nacionalinę Lyono Muzikos ir Šokių Konservatoriją.