Kauno „Vyturio“ gimnazija tapo „Lietuvos Junior Achievment“ tinklo mokykla

Mūsų gimnaziją pasiekė dar viena džiugi žinia. Kovo 26 d. ekonomikos, finansinio raštingumo, verslumo ir ugdymo karjerai organizacijos „Lietuvos Junior Achievement“ renginio metu Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklos buvo apdovanotos padėkomis už ilgametį moksleivių ekonominio ir finansinio raštingumo ir antreprenerystės  ugdymą pagal „Lietuvos Junior Achievement“ programą. Kartu su padėkomis mokykloms buvo įteiktos „Lietuvos Junior Achievment“ tinklo mokyklų lentelės. Viena iš tokių mokyklų esame ir mes – Kauno „Vyturio“ gimnazija. Renginio metu gimnazijai atstovavo ir apdovanojimus atsiėmė direktorius Lauras Bartninkas, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gedvilienė, ekonomikos mokytoja Sandra Paštuolytė, dvi gimnazijos mokinių mokomosios bendrovės.

Gimnazijai tai yra labai svarbus ir aukštas įvertinimas. Jis įpareigoja dar efektyviau dirbti ekonomikos ir verslumo ugdymo srityje.

Už nuotraukas dėkojame fotografui Tautvydui Juknevičiui.

Gimnazijos direktorius Lauras Bartninkas