Milda Adomaitienė

Esu baigusi Kauno J.Gruodžio konservatoriją (kanklių mokytoja ir liaudies instrumentų orkestro vadovė) ir LMTA (kultūros švietimo darbuotojo specializacija).
Kauno „Vyturio” gimnazijoje dirbu nuo 1980-ųjų metų. Vaikus mokau groti tradicinėmis ir didžiosiomis – koncertinėmis kanklėmis.
1980–1985-ais metais grojau ir vadovavau „Žilvyčio“ dainų ir šokių tautinio ansamblio kanklių grupei.
1986–1990-ais metais vadovavau LSMUL Kauno Klinikų dainų ir šokių ansamblio kanklių grupei.
1990–1995-ais metais dirbau Kauno vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmuose, vaikų tautinio dainų ir šokių ansamblio „Malūnėlis“ kanklių grupės vadove. Ilgus metus buvau Skriaudžių etnografinio ansamblio vadovė.
Savo mokinius ruošiu įvairiems respublikiniams bei tarptautiniams konkursams, kuriuose sėkmingai pasirodome, būname įvertinti laureato diplomais, padėkomis. Taip pat su ugdytiniais ir suburtais ansambliais dalyvauju visose respublikinėse Dainų šventėse. Kadangi esu visuomeniška ir aktyvi, 2018-ais metais buvau tarptautinio Eurovizijos dainų konkurso atrankinio turo Lietuvoje komisijos narė.
Darbas man – malonumas. Aš myliu savo mokinius ir visada juos palaikau. Mano Credo – meilė muzikai, meilė ir pagarba mokiniui bei jo tėvams, globėjams. Daug dėmesio skiriu bendravimui, tarpusavio santykiams. Man svarbu, kad ir po daugelio metų, buvę mokiniai pagarbiai atsilieptų apie buvusį mokytoją ir mylėtų tą instrumentą, su kuriuo praleido daug valandų, kad būtų išsilavinę, pasitikintys savimi. Bendrauju su buvusiais mokiniais, kurie dabar groja įvairiuose Lietuvos ansambliuose, dalyvauja edukacinėse veiklose.
Laisvalaikiu daug keliauju su šeima, lankome muziejus, operų ir baletų premjeras Lietuvoje.