I-IV gimnazijos klasių pavasarinis tinklinio turnyras

Penktadienio vakarą šaunus Kauno “Vyturio“ gimnazijos mokinių būrys smagiai pasportavo tinklinio aikštelėje. Mokinių tarybos iniciatyva buvo organizuotas I-IV gimnazijos klasių pavasarinis turnyras. Startavo penkios rinktinės, iš kurių net dvi komandas subūrė IV klasės gimnazistai.Visos komandos susigalvojo pavadinimą. Po įtemptų kovų tinklinio aikštėje V vieta atiteko III b gimnazijos klasės merginoms, IV vietoje liko I- II klasių gimnazistai, prizinę III vietą iškovojo IV b,c klasių jungtinė komanda, II garbingą poziciją užėmė kita IV-tokų komanda “Inteleligentija“. Turnyro čempionų titulus apgynė I a,c gimnazijos klasių rinktinė. Džiaugiamės puikia žaidėjų nuotaika ir noru varžytis. Geriausiais turnyro žaidėjais išrinkti IV c klasės mokinė Lukrecija Andrėja Vintytė ir IV b klasės mokinys Domas Vijaikis.Visi laimėtojai buvo apdovanoti  taurėmis  ir saldžiais prizais.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gedvilienė