Džiuginantys biologijos olimpiados rezultatai

2024 m. sausio 19 d. Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijoje vyko kasmetinė, šiais metais jau 56-oji, Lietuvos I-IV gimn. klasių mokinių biologijos olimpiada (Savivaldybės etapas).

Net septyni vyturiečiai trijose klasių grupėse, dalyvavo šioje olimpiadoje, varžėsi savo žiniomis, jų pritaikymu, išmanymu su kitais Kauno miesto gimnazistais.

Rezultatai puikūs! Sveikiname, džiaugiamės ir didžiuojamės gimnazistais! Dėkojame juos ruošusiems mokytojams!

• Elzė Garnionytė (Ig gimn. kl.) – I vieta, mokytojas ekspertas Dainius Statkevičius
  • Milda Ufartaitė ( IIg gimn. kl.) – III vieta, mokytoja metodininkė Inga Vareikienė

Nors kiti gimnazistai prizinių vietų nelaimėjo, tačiau užimtos pakankamai aukštos vietos rodo, kad kiekvienas iš jų gali būti stiprus varžovas olimpiadoje ir neabejojame, kad jiems tikrai pasiseks kitais metai!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, I-IV gimn. klasių ir gamtos mokslų kuratorė Ina Petkevičienė